Економіка

У 2020 році Вінницький обласний бюджет недоотримає 120 мільйонів гривень

12 грудня 2019, 16:58

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур та депутати – члени постійної комісії Сергій Лановик та Леонід Галушко обговорили проблемні питання щодо складання проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 роки». Обговорення відбулося напередодні засідання комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Вінницької обласної ради.

Геннадій Мазур зазначив, що для Вінницької області додаткову дотацію на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я зменшено в порівнянні з 2019 роком, в цілому на всі заклади області на 307 млн 343 тис. грн або на 47,8%. Згідно із попередніми розрахунками, то у 2020 році обласний бюджет недоотримає 120 млн 937 тис. грн.

На І квартал 2020 року в області на фінансування медичних закладів заплановано направити лише 308 млн 534 тис. грн проти 1 млрд 273 млн грн у 2019 році. Якщо врахувати середній ріст заробітної плати та індексу спожитих цін обласним бюджетом на утримання закладів галузі, то недоотримано з державного бюджету медичної субвенції 320 тис. грн.

Окрім цього на пряме фінансування з обласного бюджету передано низку закладів охорони здоров’я. Зокрема, Вінницький обласний центр служби крові, Центр медико-соціальної експертизи, Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи, База спеціального медичного постачання, Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро та ще п’ять закладів із сукупним фондом фінансування 143 млн 880 тис. грн.

Вiнниця.info, фото прес-служби Вінницької обласної ради

Теги: бюджет область субвенції дотації 
Матеріали по темі