Події

У Барі Муніципальна варта виявила палія, який забруднював екологію. Фото

18 січня 2022, 10:57

17 січня, у місті Бар, що на Вінниччині, Муніципальна варта виявила порушення. Місцевий житель одного з домоволодінь по вулиці Врублевського, спалював гілки та залишки дерев. За це його чекає штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень.

Про це повідомляє Барська міська рада.

«На порушника складено адміністративнийпротокол за ст. 152 КУпАП. На громадянина чекає штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень; посадову особу чи суб’єкта підприємницької діяльності у розмірі від 850 до 1700 гривень. Спалювання будь-яких відходів є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за собою накладення адміністративних штрафів. А окрім того, шкодить здоров’ю людей та екологічному стану міста», - йдеться у повідомленні.

Там також зауважують При спалюванні сухих рослинних решток разом із димом у повітря, а потім й у легені людини, потрапляють важкі метали, діоксини, бензопірени, окиси азоту та найрізноманітніші канцерогенні сполуки. З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери. Нерідко при випалюванні стерні, сухої рослинності пошкоджуються полезахисні лісові смуги, виникають великі пожежі, зокрема, у прилеглих лісових масивах.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Барська міськрада.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Бар палій протокол штраф екологія 
Матеріали по темі