Суспільство

У басейні на ставці Гітлера «Вервольф» з’явилась риба. Фото і відео

20 вересня 2021, 10:35

Під час проведення історично-військової реконструкції «Жива історія: Вервольф. 1943-1944» у Стрижавці, глядачі фестивалю помітили рибу у технічному басейні, який зберігся до сьогодні на ставці Гітлера.

«У суботу приїхали на «Вервольф» подивитися реконструкцію та показати сину моїх друзів ставку. Поки гуляли територією, зазирнули у басейн, який мали німці використовувати як технічний, у разі пожежі. Кілька років тому ми були тут. Басейн був абсолютно порожній. А от нині заповнений, чи не на половину. Зібрав у собі дощову воду, бо дощі весною та влітку рясно поливали наш регіон. Коли придивився у воду, помітив там малька. Напевно то пічкурі, або, як називають російською – пескари», - зауважив журналісту Вінниця.info під час репортажу на ставці Гітлера один з глядачів, назвався Олегом.


Басейн спеціально ніхто не зарибнював. Це відбулося природним шляхом.

«Зарибнити цей басейн могли птахи, які є головними переносниками насіння рослин та ікри риби з одного місця до іншого. От, як пояснити те, що посеред поля росте хвоя? А це пташка, яка дзьобала шишку, і перенесла її туди. Так само і з ікрою риб та жаб», - пояснив репортеру сайту біолог Юрій Нагорний.

Нагадаємо, на вихідні у Стрижавку приїхали кілька сотень учасників з різних міст України.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина риба басейн ставка Гітлера Вервольф 
Матеріали по темі