Афіша Вінниці

У березні Вінниця побачить музичне шоу «NOTRE DAME de PARIS - le concert»

4 березня 2017, 14:16

 Вже скоро Вінниця побачить найгучніший музичний проект в історії України – концерт «Кращі пісні NOTRE DAME de PARIS».

Мегашоу за участі 7 найкращих солістів України, великого симфонічного оркестру, хору і ритм-групи на чолі з диригентом Миколою Лисенко-молодшим – правнуком славетного українського генія, композитора Миколи Лисенка – пройде 16 березня о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського.

У ролі солістів вінничани побачать Арсена Мірзояна та переможців і фіналістів найпопулярніших талант-шоу країни, чиї унікальні голоси полонили всю країну. А всі легендарні пісні будуть виконуватися французькою мовою!

- У цьому грандіозному концерті буде задіяно 100 артистів і тони світлового і звукового обладнання! – відзначають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». - Концерт «Кращі пісні NOTRE DAME de PARIS» – це унікальне шоу, фантастичні емоцій, живий звук!

«NOTRE DAME de PARIS» - неповторна, до болю знайома і абсолютно нова історія безсмертної любові. Знаменита історія босоногої циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих у неї чоловіків за сюжетом роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері».

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей змусять заново пережити, знову повірити і вкотре закохатися у красу.

Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститися, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди.

Красу і масштаб проекту «NOTRE DAME de PARIS– le concert», над створенням якого працювало більше 500 найкращих спеціалістів, неможливо передати словами. Це треба побачити, відчути, опинитися у епіцентрі подій!

Не пропустіть 16 березня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського концерт «Кращі пісні NOTRE DAME de PARIS» – неймовірне шоу, свідком якого повинен стати кожен!

Квитки можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua , у касах «Магігранду», «Петроцентру», Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів. Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Вінниця.info, фото та відеоматеріали надані організатором концерту

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт Вінниця 
Матеріали по темі