Події

У будинку по коліно мулу: через негоду на Вінниччині родина селян залишилася без житла та всіх своїх речей. Фото

6 червня 2019, 14:37

Через негоду, яка пронеслася 5 червня Вінниччиною, без житла залишилась родина 29-річної Яни Коломійчук з села Мартинівка Жмеринського району. Затопило водою будинок, де жила жінка з двома маленькими дітьми, чоловіком та батьком-інвалідом. Після рясних дощів, вийшла вода з берегів місцевого ставка, біля якого розташовується їхня будівля.

«У хаті й досі по коліно мулу, який намило нам намило із ставка. Всі речі, які були, одяг, взуття, техніка, меблі та харчі, все зіпсоване. Навіть документи. Все, що залишилося, це верхній одяг, якій був захований на верхні полиці шафи. Через те, що сталося, я дивом залишилася живою. Бо тоді, коли намагалася врятувати хоч документи, пішов такий потік води, що трюмо, де вони були складені, впало на мене», - бідкається жінка.

Через негоду довелося евакуювати батька Яни, 56-річного Сергія Олександровича.

«Батько сьомий рік, як після інсульту. Він практично не піднімається з ліжка. А тут таке нещастя. Його евакуювали до районної лікарні. Мені із трирічною донечкою Марійкою також пропонували туди тимчасово переселитися. Та пощастило, що нас прихистили мої друзі. Поки будемо жити з малою у них. Так ще співпало, що старша дитина напередодні поїхала до Києва, до бабці. З донечкою нам поки допомогли речами сусіди. Хоч дали у що переодягнутися. Допомагають з їжею», - плаче Яна.

Чоловік постраждалої нині на заробітках у Польщі.

«Приїхати не зможе. Бо у нас, крім цієї трагедії, ще інша біда. Донечці мають робити наприкінці літа дорогу операцію. У неї від народження деформація грудної клітини. Хірург сказав, щоб розраховували заплатили за операцію у межах 45-50 тисяч гривень. От чоловік і проїхав їх заробити», - ще більше плаче Яна.

До родини постраждалих найближчим часом має прибути комісія для встановлення збитків та визначення суми компенсації.

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина негода житло затопило допомога операція дитина 
Матеріали по темі