Новини компаній

У чому вигоди страхових програм ARX?

31 липня 2020, 14:12

Українці рідко замислюються про можливі неприємності, хвороби і проблеми. Випадкова травма, важка патологія, яку було виявлено під час діагностики, чи аварія на дорозі змінюють життя людини кардинально. Крім підтримки рідних і друзів, у важку хвилину необхідні професійний супровід і гроші. Як страхування життя і здоров'я рятує сім'ї від банкрутства?

Суть страхових програм

Страховку не оформляють постфактум. Її замовляють завбачливі люди, які готують для себе та близьких фінансову подушку безпеки. Страхові покриття істотно перевищують вкладені застрахованими особами суми. Спрацьовує колективна безпека: внески від багатьох допомагають тим, кому допомога потрібна тут і зараз.

Вигідні страхові програми життя та здоров’я

Антивірус від ARX. Покриття лікування до 10% від страхової суми у разі госпіталізації із пневмонією будь-якого характеру, в тому числі викликаною COVID-19, або виплата родичам у разі смерті пацієнта.

Сімейне коло. Після сплати страховки в розмірі від 300 до 2000 грн сім'я отримує широкий вибір компенсацій на лікування в разі травм, нещасних випадків, інвалідності або смерті.

Добровільна медична страховка. Залежно від обраного рівня програми, застрахована особа отримує оплату 2 викликів швидких, 2000 грн на лабораторні обстеження, оплату обстежень у гострому стані, компенсації ліків і консультації лікарів.

Медицина без кордонів. Програма передбачає покриття до 1 млн євро на лікування тяжких патологій серцево-судинної системи, онкології і нейрохірургічних втручань у кращих клініках світу. У розроблену міжнародними фахівцями систему підключені 10000 клінік, 53000 лікарів загального профілю і 450 вузьких фахівців.

Страхування життя. До страхових випадків уналежнюються: смерть від нещасних випадків, загибель з іншої причини і втрата працездатності. У цих ситуаціях страхування отримують найближчі родичі. Страховка допоможе підтримати сім'ю і оплатити кредитні зобов'язання загиблого. Необхідна опція для співробітників компаній із підвищеними ризиками: транспорт, будівництво, логістика.

Туристична страховка. Покриває до 50000 євро за оплати від 25 грн за день перебування в країні. Враховує ризики, пов'язані із захворюванням коронавірусом, травми, стоматологічну і гінекологічну термінову допомогу, лікування травм, консультації лікарів. Оформлюється онлайн за 5 хвилин.

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: страхування 
Матеріали по темі