Суспільство

У Державне агентство рибного господарства у Вінницькій області шукають спеціаліста сектору юридичної роботи. Оголосили конкурс

6 квітня 2021, 10:20

В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області проводять конкурс на зайняття посади головного спеціаліста сектору юридичної роботи.

Про це повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі.

«Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста сектору юридичної роботи Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області відповідно до наказу управління від 5 квітня 2021 р. № 94-О «Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби», – йдеться в повідомленні.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі подає інформацію, необхідну для участі в конкурсі, зазначену в умовах конкурсу через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.

Вимоги:

  • вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра, бакалавра у галузі знань «Право».
  • не потребує досвіду роботи
  • вільне володіння державною мовою

Заробітна платня – 5500 гривень. Категорія посади «В».

Контакти відповідальної особи: Шульженко Інна Сергіївна +38-(043)-267-1240 – vinnytsiaryboohorona@i.ua

Дата і час проведення тестування: 16 квітня о 10:00.

Місце або спосіб проведення тестування – м. Вінниця, провулок Селянський, 9 (тестування проводиться за фізичної присутності кандидатів).

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) – м. Вінниця, провулок Селянський, 9 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів).

Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) – м. Вінниця, провулок Селянський, 9 (проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу за фізичної присутності кандидатів).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: вакансія рибне господарство 
Матеріали по темі