Суспільство

У двох ОТГ на Вінниччині прокуратура вимагає створити службу в справах дітей

20 жовтня 2020, 11:17

В Барській та Мурафській ОТГ прокуратура м. Жмеринки вимагає створити службу в справах дітей.

За інформацією прес-служби прокуратури Вінницької області, Жмеринська місцева прокуратура направила до Вінницького окружного адміністративного суду 2 позови про визнання протиправною бездіяльність Барської міської ради та Мурафської сільської ради Шаргородського району щодо не утворення у складі виконавчих органів рад служби у справах дітей та зобов’язати вчинити дії, спрямовані на усунення порушень закону.

Визначено штатну чисельність працівників служб у справах дітей виконавчих органів сільських, селищних рад відповідних територіальних громад з розрахунку один працівник служби не більше ніж на одну тисячу дітей, але не менше одного працівника на об’єднану територіальну громаду.

Як повідомляють у прокуратурі, вимоги закону Барською та Мурафською ОТГ, які утворилися у 2016 році, не виконані. Служби у справах дітей до цього часу не створені, чим порушуються вимоги чинного законодавства та не виконуються належним чином повноваження із забезпечення, дотримання та захисту прав дітей.

За позовними заявами керівника Жмеринської місцевої прокуратури, Вінницьким окружним адміністративним судом відкрито провадження та призначено судовий розгляд.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: служба у справах дітей прокуратура Барська ОТГ Мурафська ОТГ 
Матеріали по темі