Суспільство

У двох підрозділах поліції Вінниччини призначили нових керівників

25 листопада 2020, 13:30

25 листопада у двох підрозділах поліції Вінниччини призначили нових керівників. Обов’язки начальника Вінницького районного відділення поліції виконуватиме Віталій Стахов, а Київського відділення поліції Вінницького відділу поліції – Інна Татарченко.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

39-річний Віталій Стахов до цього часу працював на посаді начальника Київського відділення поліції Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області. Він має досвід оперативної роботи, адже понад 16 років працював у на різних посадах в підрозділах кримінальної поліції. Два роки підполковник поліції Віталій Стахов був керівником Томашпільського та Вінницького територіальних підрозділів поліції.

Керівником Київського відділення поліції призначено Інну Татарченко, яка останні два роки очолювала слідчий підрозділ цього відділення поліції. Полковник поліції Інна Татарченко 19 років працювала у слідстві в сфері розслідування тяжких злочинів по лінії карного розшуку, економіки, злочинів, пов’язаних з господарською та службовою діяльністю, розслідувала дорожньо-транспортні пригоди.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото поліції

Теги: призначення керівник поліція 
Матеріали по темі