Спорт

У двох районах на Вінниччині відкрили сучасні спортивні майданчики. Фото

23 грудня 2019, 10:45

На Вінниччині відкрили ще два мультифункціональних майданчика – в с. Лука- Мелешківська Вінницького району, та у с. Северинівка Жмеринського району.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«Будь-який спорт вищих досягнень буде тоді, коли у кожній громаді будуть такі майданчики, на яких зростатимуть спортсмени та спортсменки. Впевнена, що на цих майданчиках зростатимуть майбутні чемпіони, переможці та призери найпрестижніших всеукраїнських та міжнародних змагань. І завдячуючи цим перемогам звучатиме Державний Гімн України і підніматиметься Державний Прапор України на спортивних аренах Європи та світу», – зазначила Наталя Заболотна, заступниця голови Вінницької ОДА.

Реалізація проектів стала можливою завдячуючи виконанню завдань Програми дій Уряду та відповідної постанови Кабінету Міністрів України, якою передбачалось надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за співфінансування місцевого бюджету.

Довідка.

Бюджет на реалізацію проекту у с.Северинівка склав 1 мільйон 400 тисяч гривень. У тому числі кошти субвенції соціально-економічного розвитку – 500 тисяч гривень, кошти місцевого бюджету – 100 тисяч гривень, кошти інших джерел – 800 тисяч гривень.

На реалізацію будівництва спортивного майданчика у с. Лука-Мелешківська (Вінницький район) було витрачено 1489,831 тисяч гривень, в тому числі 650 тисяч гривень. з державного бюджету, 839,831 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Теги: спортивний майданчик 
Матеріали по темі