Місто

У дворі вінницької багатоповерхівки сусіди прикрасили 4-метрову ялинку. Фото і відео

30 грудня 2020, 13:34

Вінничанка Катерина Дорфман ініціювала серед сусідів 200-квартирного будинку, що у мікрорайоні Слов’янка, спільне прикрашання новорічної ялинки. Чотириметрове дерево їм у двір завезли безкоштовно.

«Наш будинок здали в експлуатацію три роки тому. І на кожен новий рік у нас встановлюють ялинку. Безкоштовно. Я так розумію, це для сусідів такий собі новорічний бонус. Перший рік ялинка просто простояла, і її ніхто не прикрашав. То наступний рік кілька батьків з дітьми трішки навішали на дерево іграшок. А от цього року я вирішила, що ялинка має бути красивою. У Вінниці і так не буде головної ялинки. А свята хочеться. Тому захотілося зробити щось феєричне для дітей, які тут живуть, для всіх сусідів», - розповідає Вінниця.info Катерина.

Повідомлення про збір іграшок та активістів на прикрашання ялинку Катерина написала у загальний чат.

«Написала повідомлення у загальний чат нашого будинку. Попросила прикрас, у кого є зайві. Хтось дав іграшки, хтось дощик. Я купила з подружкою гірлянди на батарейках. Допомогти це все розвішати зголосилися четверо сусідів», - продовжує вона.

Катерина професійний фотограф. Для всіх, хто приєднався, пообіцяла фото-сет. Світлини залишить для домашнього архіву. Сподівається, вони стануть гарною мотивацією для інших мешканців будинку, які приєднаються до прикрашання ялинки на наступний рік.

Фото ялинки до прикрашання:

Та після:

Коротке відео з процесу:


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця багатоповерхівка ялинка сусіди 
Матеріали по темі