Економіка

У Фонді держмайна оголосили аукціон щодо приватизації Бершадського спиртзаводу

5 жовтня 2020, 11:28

У Фонді державного майна України оголосили про проведення п’ятого аукціону об’єктів спиртової галузі – Бершадського МПД (об’єкт ДП «Укрспирт»), який відбудеться 29 жовтня 2020 року. Це вже третій аукціон стосовно об’єктів державного підприємства на Вінниччині.

Про це повідомляють на сайті ДП «Укрспирт».

Як йдеться в інформації Фонду державного майна, стартова ціна аукціону – 19 мільйонів 806 тисяч 175 гривень.

Торги відбуватимуться на майданчику Prozorro.Продажі.

Як зазначають в ДП «Укрспирт», в Україні розпочали масштабну програму з приватизації підприємств спиртової галузі, метою якої є виконання розробленого та ухваленого за ініціативи Президента України Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», що демонополізує галузь виробництва спирту та створює новий ринок з рівними правилами для всіх учасників.

Варто зазначити, що відповідно до чинного законодавства, єдиною можливістю стати учасником ринку виробництва спирту в Україні до 1 липня 2021 року є придбання об’єкту спиртової галузі.
Нагадаємо, перший аукціон щодо приватизації підприємств «Укрспирту» Вінниччини оголосили стосовно Немирівського спиртзаводу. Другим об’єктом в області, який виставили на аукціон, стало Овечацьке МПД.

Вінниця.info, фото – з сайту Фонду державного майна

Теги: Укрспирт приватизація Бершадське МПД аукціон 
Матеріали по темі