Україна

У Харківській області стався вибух на складі боєприпасів

23 березня 2017, 11:58

 У місті Балаклеї (Харківська область) сьогодні вночі стався потужний вибух на складі боєприпасів. Про це йдеться на сайті міста Балаклея.

Повідомляється, що мобільний зв'язок у місті перевантажений або відсутній, стаціонарнаий- відсутній в деяких місцях. При цьому з Балаклеї йде величезний потік машин, виїхати практично неможливо.

Місцеві жителі повідомляють, що в районах, наближених до військових складів, практично не залишилося вікон з цілими шибками. В Балаклеї оголошена евакуація. Частину жителів вивозять в напрямку селища Савинці.

Наголошується, що радіус 50 км від епіцентру вибухів оголошено зоною надзвичайної ситуації. З центральної площі Балаклеї людей автобусами евакуювали в Шевелівку, там людей розміщують у школі.

«Загальна площа арсеналу - 368 га і 138 000 тонн боєприпасів. Від місця детонації шляхом встановлення блокування організована умовна семикілометрова межа зони небезпеки розльоту боєприпасів. Даних про людські жертви немає», - написав військовий прокурор Анатолій Матіос у своєму Facebook.

Також повідомляється, що з Києва вилетів борт з комісією під керівництвом заступника міністра оборони з озброєння Павловського. У Держслужбі з надзвичайних ситуацій вже заявили, що до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від ДСНС залучено 250 осіб особового складу та 50 одиниць техніки, також приведено в готовність резервні сили та засоби.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вибух 
Матеріали по темі