Україна

У Харкові вночі 40 людей у масках влаштували різанину в студентському містечку

12 червня 2015, 09:50

 У Харкові пізно ввечері 11 червня близько 40 чоловік влаштували погром з різаниною на вулиці Отара Яроша, де знаходиться студентське містечко з гуртожитками декількох вузів. 

Як мінімум шестеро людей з ножовими пораненнями потрапили до лікарні. За його словами очевидця студента Харківського національного університету ім. Каразіна Олександра Лагура, нападники були молодими людьми спортивної статури, їх голови були закутані футболками, деякі були в масках і з ножами. Вони пробіглися по вулиці Отара Яроша, б'ючи всіх на своєму шляху і трощачи все, що попадалося під руку. Вони попробивали шини декількох автомобілів, які були припарковані біля одного з гуртожитків. "На лавочці біля гуртожитку сиділи хлопці, натовп одразу на них накинулася, порізали їм спини, ноги, порізали машини, які поряд стояли", - розповідає Олександр.

За словами очевидця, один з постраждалих — араб. Його відвезли в лікарню на машині з порізаними колесами, не чекаючи приїзду "швидкої". Інші два постраждалих — українці. У одного з них глибокі порізи спини, у іншого — розбита голова і глибока рана ноги. Їх забрала "швидка". Сам Олександр на момент нападу сидів за столиком біля кафе в 100 метрах від місця події. Він каже, що коли почалася різанина, всі, хто був поруч, почали кричати і побігли в кафе. Господар закладу закрив двері, нападники спробували потрапити всередину, але у них нічого не вийшло. Вони розкидали столики і стільці перед кафе, після чого втекли в бік станції метро Наукова. Повідомлення про напад на студентське містечко в Харкові підтверджують і користувачі соціальних мереж. 

ТСН

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: маски різанина 
Матеріали по темі