Суспільство

У Гайсині підірвали димову трубу на території молокозаводу

22 серпня 2019, 11:41

У Вінницькій області на території «Гайсинського молокозаводу» підірвали цегляну димову трубу.

Про це повідомляє управління Держпраці Вінниччини.

«Обваленню підлягала цегляна конструкція димоходу висотою 26 метрів круглої форми зовнішнім діаметром біля основи 3,2 метри, яка знаходилась на території ТОВ «Гайсинський молокозавод».

Для демонтажу конструкції працівники спеціалізованої організації ТОВ «Подільськвибухпром» застосували метод спрямованого вибуху за спеціально розробленим проектом, який полягає у зберіганні опори з одного боку і практично миттєвої ліквідації її з боку демонтажу, що забезпечив падіння труби у чітко заданому направленні.

Така технологія підриву є унікальною, враховуючи її швидкість і достатню безпечність, беручи до уваги проведення робіт в умовах міста, коли діють жорсткі обмеження щодо розлітання фрагментів конструкції, сейсмічного впливу на охоронні зони та об’єкти, дії ударної повітряної хвилі на людей та засклення будівель та споруд», - зазначають на сайті Держпраці.

Вибухові роботи виконувались у відповідності до Проекту на проведення буро-вибухових робіт методом шпурових зарядів, кваліфікованим персоналом, навченим і атестованим у встановленому порядку.

Вінниця.info

Теги: вибухівка замінування  
Матеріали по темі