Суспільство

У Гайсині підлітки запінили фонтан миючим засобом. Комунальникам довелось повністю замінити воду

22 жовтня 2020, 16:20

На початку тижня у Гайсині місцевим комунальникам довелося замінювати воду в одному з фонтанів, що знаходиться у центрі міста. Напередодні підлітки залили туди миючий засіб, який запінив воду.

«Піни було багато. Її знімали щітками. А воду повністю відкачали. В середину залили нову. У центрі міста стоїть близько п’яти фонтанів. Добре, що хоч в один з них налили той миючий засіб. А не у всі. Ще більше дивує, що діти, які це робили, все зняли на відео. І виставили у соціальні мережі. Така от у них мода. Деякі наші мешканці вважають, що треба покарати їх батьків. Бо це хуліганство! Треба, щоб цією справою займалась поліція. Хоча, є і такі мешканці, які у якійсь мірі хвалять юнаків. Бо фонтани вже давно слід було почистити», - розповіла Вінниця.info жителька Гайсину Олена, прізвище не назвала.

Нагадаємо, що 9 вересня поліцейські затримали двох чоловіків, які заради розваги автомобілем перекрили залізничний переїзд у м. Погребищі та один з них стріляв з пістолета по кабіні машиніста. Свої витівки вони знімали на телефон та опублікували в Інстаграм.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Головне фото з сайту «Гайсинський вісник».

Відео: Haysyn1

Теги: Вінниччина Гайсин фонтан миючий засіб підлітки соціальні мережі 
Матеріали по темі