Суспільство

У Гайсинському районі зарибили водосховище. Фото

12 листопада 2019, 12:34

На Вінниччині зарибили ще одне водосховище. Мальок випустили у водойму на території села Крутогорб Гайсинського району.

Рибоохоронний патруль повідомляє, що до водосховища вселили 4 948 кг дволіток риби, середньою вагою близько 70 грамів/екз. Зокрема, 51 370 екз. (3 596 кг) товстолобика, 12 963 екз. (867 кг) білого амура та 6 399 екз. (485 кг) коропа.

«Зариблення відбувається з метою збільшення видового різноманіття біоресурсів водних об’єктів області. Таким чином, завдяки збільшенню рибопродуктивності водойм, ми зможемо наситити український ринок власною якісною продукцією. Крім того, товстолобик та білий амур є природними біомеліораторами, які покращують якість води та запобігають її цвітінню в весняно-літній період», - повідомив начальник Вінницького рибоохоронного патруля Олексій Ягельський.

Нагадаємо, що 8 листопада у Вінниці провели зариблення Південного Бугу. На «Бригантину» приїхав спеціальний автомобіль з контейнерами, з який випускали мальок. До водойми потрапили близько 300 тисяч рибин – коропа, білого амура і товсто лоба. Привезли їх з Херсонської області.Вiнниця.info, фото - рибоохоронного патруля

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: риба водойма рибоохоронний патруль  
Матеріали по темі