Суспільство

Героїні фільму «Весілля в Малинівці» вручили орден княгині Ольги. Фото

4 вересня 2020, 18:37

Людмила Алфімова – акторка, яка могла стати льотчицею. Закінчила Харківський центральний аероклуб, літала на ЯК-18, виконувала весь комплекс вищого пілотажу. Але пішла в театральний. І стала відомою на весь Союз. Пані Людмила і зараз полюбляє швидкість. В свої 85 щодня їздить за кермом «з вітерцем».

Сьогодні, 4 вересня, вона святкує ювілей – 85-річчя. Привітати Людмилу Іванівну приїхав голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. Він вручив акторці орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

«Ви живете далеко від Києва, тим не менш, від імені Президента України хочу нагородити Вас орденом княгині Ольги III ступеня за той внесок, який Ви зробили для розбудови всієї нашої держави», – сказав Сергій Борзов.

Харків’янка живе в селі Тульчинського району після того, як вийшла заміж за голову колгоспу Івана Сергійовича Кальницького, з яким познайомились під час зйомки фільму на Вінниччині. Чоловік подарував пані Людмилі будинок управляючого маєтком графів Потоцьких. Подружжя прожило разом 13 років. У 2006 році Іван Кальницький помер.

Про своє життя розповідає і про любов, жартуючи: «Читайте газети, там все написано. Вся наша «подноготная» з Іваном Сергійовичем».

«Він побачив «Весілля в Малинівці» і влюбився в цю солдатку Софью. В нього дружини не було, бо після партизанського загону його списали, дали йому колгоспи. Після війни він почав їх відбудовувати.

А тут ми приїхали знімати фільм «Прощайте, фараони». В його селі знімали і в Забужжі, і в Печері, і в Сокільці. Нам розповідали, що «в нас голова - герой, депутат, дуже хороший». Приходили до нас на зйомки доярки, гарні такі і дітки приходили, і вони всі почали: «наш голова приїхав, наш голова приїхав». Думаю, що ж за голова... В нього такий бриль солом’яний, він завжди був в сорочці, костюмі, при краватці, в любу жару… Підійшов до нашого акторського гурту, питають його Іван Сергійович, гречка є у вас, мед? Він каже є. Але попросив познайомити з акторами. Першою стояла я. Мене представили – «это Людочка Алфимова, снималась в Свадьбе в Малиновке»… Він весь покрився п’ятами, зіпрів і чуть не втратив свідомість. Він любив цю Соф’ю, а тут вона стоїть поруч з ним. Це було наше перше знайомство, яке залишилось на все життя», – говорить Алфімова.

Пані Людмила дуже енергійна в свої роки. На питання «на скільки років почуваєтесь?», впевнено відповідає – на 25!

Довідка.

Найвідоміші та улюблені глядачами фільми радянських часів, у яких знімалась Людмила Алфімова: «Свадьба в Малиновке», «За двома зайцями», «Я буду ждать…», «На главной улице с оркестром»….

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Людмила Алфімова акторка нагорода 
Матеріали по темі