Суспільство

У хірургію вінницької «пироговки» закупили французьке обладнання. Гройсману показали новий корпус. Фоторепортаж

19 грудня 2017, 17:01

 У Вінниці більше 25 років триває будівництво хірургічного корпусу лікарні ім. М. І. Пирогова. Зараз закуповують нове обладнання, старого тут не використовуватимуть. Загальна сума, яка необхідна для облаштування клініки – 420 млн. гривень.

19 грудня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман разом з головою ОДА Валерієм Коровієм та мером Вінниці Сергієм Моргуновим подивились, яке обладнання закупили в клініку.

 

В операційні зали Вінницької обласної лікарні ім.. М. І. Пирогова закупили світло і столи французької фірми, яка є одним з найкращих виробників медичної техніки.

«В цьому році виділено 145 мільйонів на закупівлю медичного обладнання. На 45 млн. гривень обладнання вже закуплено в 14 операційних залів. На 100 млн. гривень на сьогодні проведено тендер через Prozorro. Обладнання почне надходити в січні – лютому місяці. Тоді повністю обладнаються операційні зали та відділення реанімації на 8-му поверсі. Якщо буде додатковий транш, централізовано – в стерилізаційні й два поверхи діагностичні і лікарня почне працювати. Люди прийдуть, тут буде все нове», - говорить головний лікар обласної лікарні ім..М.І. Пирогова Олександр Жупанов.

Хірургічне відділення розраховане на 240 місць, ще 15 місць – в реанімація. Палати в новому корпусі двомісні, в кожній розміщено 2 функціональні ліжка, біля яких тумбочки, є умивальник. Кожна палата має санвузол.

«Ми сьогодні попросили Прем’єр-міністра додатково кошти, щоб в цьому році обладнати лікарню», - зазначив В. Жупанов. За його словами якщо будуть кошти, нова хірургія запрацює вже влітку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: лікарня Пирогова 
Матеріали по темі