Суспільство

У Хресному ході до Києво-Печерської Лаври беруть участь вінничани. Фото

17 липня 2016, 17:59

 Священики та парафіяни храмів Вінницької єпархії долучаються до Хресного ходу до Києва. Про це повідомляє офіційний сайт Вінницької єпархії УПЦ.

«На шляху до Києва учасниками Хресного ходу постійно звершуються молитви, правляться молебні, служаться літургії. Незважаючи на те, що маршрут Хресного ходу не проходить територією Вінниччини, священики і парафіяни храмів Вінницької єпархії самостійно долучаються до Хресного ходу і проходять з ним по кілька днів», - повідомляють на сторінці єпархії.

У повідомленні зазначають, що Всеукраїнський Хресний хід відбувається  з 3 по 27 липня в Україні з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

«Пропонуємо вашій увазі кілька фото, на яких вінницькі священики йдуть з Хресним ходом територією Хмельниччини. Усі одностайно вони свідчать про духовний підйом, який є в учасників Хресного ходу, а також про гостинність і щиру віру тих, хто зустрічає його у різних містечках і селах», - пишуть на сайті Вінницької єпархії.

Вінниця.інфо , фото зі сторінки Вінницької єпархії УПЦ

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вінничани хід Київ Лавра 
Матеріали по темі