Суспільство

У громадах, які приєдналися до Вінниці, відкриють робочі місця консультантів соцпослуг

5 січня 2021, 13:26

Для вінничан, які мешкають у приміських селах, надаватимуть соціальні послуги на місцях. Для цього у громадах, які приєдналися до Вінницької ОТГ, відкриють віддалені робочі місця. Перші консультації з питань соціального захисту уже отримали мешканці Вінницьких Хуторів, Писарівки, Стадниці, Малих Крушлинців.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Наша мета – налагодити прийом громадян у кожному старостинському окрузі – за аналогією з тим, як це вже працює у Десні, яка приєдналася до Вінниці ще у 2019 році.

Важливо організувати зручні соціальні сервіси для людей різних категорій: представників старшого покоління, сімей з дітьми, молоді. Наразі мешканці приєднаних територій вже можуть отримати понад 10 видів послуг соціального спрямування. Фахівці профільного департаменту проаналізують, які з них є найбільш затребуваними, щоб створити оптимальну модель роботи», – пише мер.

Сергій Моргунов також додав, що зараз облаштовують також віддалені робочі місця адміністраторів «Прозорого офісу».

«Не потрібно буде їхати у Вінницю, щоб оформити, наприклад, реєстрацію місця проживання. Цю послугу незабаром люди зможуть отримати у своєму селі, у приміщенні колишньої сільської ради», – додає мер.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: соціальні послуги громада 
Матеріали по темі