Економіка

У Калинівському районі відремонтували дамбу

3 грудня 2020, 15:42

Поблизу села Дружелюбівка завершили ремонт дамби на автомобільній дорозі загального користування Чернятин-Калинівка-Шепіївка. Водопропускну споруду побудували у 80-х роках минулого століття, від того часу її не ремонтували.

Заплановані роботи виконано у встановлені договором терміни. Об'єкт готується до введення в експлуатацію.

Про це повідомили у «Службі місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

«Працівниками підрядної організації проведено роботи з підсилення стінок водопропускної споруди (опор) з влаштуванням у верхній частині монолітного ригеля, відновлено відкосні крила, замінено існуюче перекриття водопропускної споруди та об’єднано їх монолітною плитою. Для підвищення рівня безпеки дорожнього руху облаштовано проїзну частину бар’єрним та перильним огородженням, влаштовано дорожню розмітку.

Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснювали інженери Відділу якості та технічного контролю Підприємства», – повідомили у СМАД.

Фінансування здійснювалось виключно за рахунок видатків Державного дорожнього фонду. Підрядник гарантує 10 років експлуатації споруди. Перебіг гарантійного строку розпочинається з дати підписання Акту приймання виконаних будівельних робіт.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото СМАД у Вінницькій області

Теги: дамба ремонт 
Матеріали по темі