Суспільство

У Калинівці нацгвардійці набігали понад мільйон метрів. Фото і відео

23 липня 2021, 16:32

23 липня у Калинівці завершилися триденна перевірка фізичної підготовки серед гвардійців військової частини 3028 Західного ОТО. Понад сім сотень бійців продемонстрували свої навички у: підтягуванні, на смузі перешкод та бігу. За приблизними підрахунками, спільно вони набігали понад мільйон метрів.

«Всі виконували стандартні нормативи з підтягування на перекладині, бігу на 100 м та 1000 м, також батальйони оперативного призначення й розвідка здавали вправи щодо подолання смуги перешкод та біг на 3000 м», - повідомляє Вінниця.info Військова частина 3028 Національної гвардії України.


Перевірка фізичної підготовки тривала як у спеку, так і проливним дощем.

«Під час занять смугу перешкод тренували, а вже сьогодні вперше спробував бігти на час. Було важко, але я пройшов її та добіг до фінішу, надіюся що наступного разу покажу ще кращий результат, а поки буду займатися спортом та фізично вдосконалювати себе», - розповідає солдат строкової служби Роман Желізник.


Під час здачі нормативів нацгвардійці показали високий рівень навичок з фізичної підготовки, які здобули за час проходження військової служби.


«Військовослужбовці, які підлягали перевірці показали високий рівень фізичної підготовки, що в черговий раз говорить про те, що наші гвардійці спроможні до виконання поставлених завдань», - каже начальник з фізичної підготовки капітан Олександр Дзюбенко.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото і відео Військова частина 3028 Національної гвардії України.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Калинівка Нацгвардія 
Матеріали по темі