Суспільство

У Калинівці встановлюють особу дівчини, яка розтрощила дві урни на набережній. Фото і відео

25 жовтня 2021, 10:45

У Калинівці, що на Вінниччині, встановлюють особи двох дівчат, які розтрощили дві сміттєві урни на набережній. Це виявили завдяки вуличним камерам відео нагляду.

«В ніч на 21 жовтня невідомі особи знову скоїли акт вандалізму на набережній біля спиртзаводського ставка. Це не перше правопорушення, яке скоюють тут. Цього разу невідомі перевернули дві урни для сміття. На щастя, від удару не постраждала металева огорожа набережної. Раніше правопорушники трощили урни для сміття, зривали та ламали дорожні знаки», - Повідомляють на офіційних сторінках у соціальних мережах Калинівської міської ради.

Фахівці переглянули відео з камер вуличного спостереження. І, як з’ясувалося, перекинула урни одна з двох дівчат, які йшли цієї ночі набережною.

«Якщо ви думали, що сміттєві урни на набережній поперекидали п’яні дужі чоловіки, то ви дуже помиляєтеся. Як виявилося із записів камер спостережень, які встановлені у Калинівці, таким чином свою силу демонструвала молода дівчина. Записи відеокамер Калинівська міська рада надає правоохоронцям, які встановлять особи дівчат, чому вони прогулювалися о дванадцятій годині ночі по Калинівці та що спонукало до такого ганебного вчинку», - констатують у Калинівській міськраді.

Там також просять місцевих жителів та гостей міста, які стали свідками псування майна громади, скоєння акту вандалізму, повідомляти у відділ поліції за номером 102, або ж на гарячу лінію Калинівської міської ради – 4-04-24.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото і відео Калинівська міська рада.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Калинівка вандалізм сміттєві урни 
Матеріали по темі