Суспільство

У холі міськради відкрили виставку до 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Польщею

16 грудня 2019, 13:12

16 грудня у Вінниці відкрили виставку, присвячену 100-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Польщею у 1919-1920 роках. Розмістили експозицію у холі мерії.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

«Я дякую гостинній Вінниці за можливість представити виставку, присвячену українсько-польським відносинам у вашому місті, – каже директор Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, провідна наукова співробітниця Інституту історії України НАН України, упорядник виставки Ірина Матяш. – Виставка складається з шести стендів. Кожен з них відкриває ті сторінки дипломатичних представництв України і Польщі, які мали конкретний етап свого існування у Києві, Одесі, Варшаві та Гданську».

Виставка діятиме з 16 до 18 грудня. Зокрема, тут можна прочитати про союз Петлюри і Пілсудського, польські представництва в Одесі та Києві, українські дипломатичні місії та консульство в Гданську, про перші економічні та культурні зв’язки України та Польщі.Окремим питанням українсько-польських взаємин зазначеного періоду є військова співпраця, детально висвітлена в опублікованих архівних матеріалах.

Виставка створена Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносину співпраці з Польським інститутом у Києві, Державною архівною службою України та Генеральною дирекцією польських архівів. У Вінниці презентується за підтримки Центру історії Вінниці та Державного архіву Вінницької області.


Вінниця.info, фото - із сайту ВМР

Теги: виставка ВМР 
Матеріали по темі