Суспільство

У Козятинській громаді зрізали 224 дерева. Фото

27 жовтня 2021, 17:30

До 25 жовтня, і від початку року, у Козятинській громаді зрізали 224 дерева. Як зауважили на сайті місцевої мерії, дерева були сухостоями та в аварійному стані. Протягом 2021-го до міськради надійшло близько сотні заяв про видалення небезпечних насаджень від: фізичних осіб-підприємців, голів ОСББ, керівників підприємств, громадян, старост старостинських округів.

Про це повідомляють у Козятинській міській територіальній громаді.

«Комісія управління ЖКГ міської ради обстежили дерева на земельних ділянках усіх закладів громади та громадського простору. Тим більше зелені насадження подекуди не перевірялися десятками років. Це могло реально призвести до нещасних випадків. До роботи комісії було долучено спеціалістів Вінницької державної екологічної інспекції та ДСЛП «Вінницялісозахист». Окремо зазначимо, що за 9 місяців поточного року спеціалісти-лісопатологи ДСЛП «Вінницялісозахист» на запрошення управління ЖКГ Козятинської міської ради (послуги платні, по договору) приїжджали до нашої громади тричі та один раз державний інспектор Вінницької державної екологічної інспекції», - йдеться у повідомленні.

Там також зауважили, що ця деревина, згідно з рішенням виконавчого комітету, залишається для потреб громади старостинського округу, а не йде у котельні для обігріву міста.

Робочі фото стану обстежених дерев, та й тих, які впали на території Козятина протягом двох років.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Козятинська міська ТГ.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Козятин дерева аварійні сухостій 
Матеріали по темі