Суспільство

У Козятинському районі взялися за «реабілітацію» дороги, яку востаннє ремонтували ще у 90-х

14 липня 2020, 16:21

У Козятинському районі приступили до середнього ремонту автомобільної дороги на відрізку від села Самгородок до села Вівсяників. Протяжність – майже 11 кілометрів. Востаннє дорогу ремонтували ще у 1990 році.

Дорожники уже розпочали підготовчі роботи – встановлюють дорожні знаки, виконують фрезування.

Про це йдеться на сторінці Служби місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

«Працівники підрядної організації приступили до виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-08-06 Білопілля-Вівсяники км 48+645 – км 59+623, протяжністю 10,978 км (с. Самгородок – с. Вівсяники, Козятинський район) у Вінницькій області в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Автомобільна дорога побудована у 1966 році (востаннє дорога ремонтувалась у 1990 році), ділянки цієї дороги експлуатуються із понаднормативними термінами і вже давно потребують ремонту.

Робочим проектом передбачено проведення підрядною організацією підготовчих робіт, влаштування нового дорожнього одягу, укріплення узбіч, поширення проїзної частини дороги для досягнення нормативних даних, облаштування дороги засобами організації та безпеки дорожнього руху згідно ДСТУ», – йдеться на сторінці СМАД.

Станом на сьогодні, дорожники розпочали підготовчі роботи з поточного середнього ремонту. Зокрема, підрядна організація встановлює тимчасові дорожні знаки, виконує фрезерування наявного дорожнього одягу середньою товщиною 0,03 м (зрізка колійності та напливів).

Роботи планують завершити до кінця серпня 2021 року.

Виконавець гарантує можливість експлуатації об’єкту після надання ним послуг з наступними гарантійними строками на асфальтобетонне покриття – 6 років, огородження дорожнє – 5 років.

Нагадаємо, у Вінницькій області відремонтують транспортну розв’язку, два мости і ділянки на міжнародній трасі М-21. Перелік доріг.

Також, на Вінниччині розпочали капітальний ремонт дороги місцевого значення Гайсин-Теплик. В Іванівській об’єднаній територіальній громаді, що в Калинівському районі, продовжують оновлювати дорогу з бруківки – асфальтують ділянку довжиною 620 метрів.

Також у Вінницькій області ремонтують два мости на міжнародній трасі. У Немирівському районі ремонтують один з найдовших мостів, який проходить через Південний Буг. А в Шаргородському районі ремонтують міст через річку Мурафа.

Вінниця.info, фото СМАД

Теги: дороги ремонт 
Матеріали по темі