Культура

У краєзнавчому музеї показали вітраж «Стара Вінниця». Фото

1 липня 2020, 14:25

У Вінницькому краєзнавчому музеї презентували вітраж «Стара Вінниця». Експозиція зроблена за мотивами акварелі Наполеона Орди 1870 років.

Автор вітража – художник декоративно-прикладного мистецтва Леонтій Гринюк.

Побачити вітраж можна з 10-ї до 18-ї години. Вихідний в музеї у понеділок. Ціна квитка – для дітей – 10 грн, студентів – 20 грн, для дорослих – 30 грн.

Про автора: Митець з Поділля розпочав своє фахове сходження з живопису, якому навчався в Одеському художньому училищі ім. М. Грекова. Далі була авторитетна школа національної форми, якою на той час був інститут декоративного та прикладного мистецтва у Львові (зараз Академія мистецтв), у якому сповідували збереження і розвиток української автентичної культури. Леонтій Гринюк обрав фах художнього скла.

У 2018 р. в музеї відбулася персональна виставка художника «Лінія, колір, форма». Частину робіт, представлених на виставці, а саме живопис на склі (12 робіт), дві медалі у бронзі, графічна серія «Подільська хата» (4 твори), художник передав в дарунок Вінницькому обласному краєзнавчому музею з нагоди святкування 100-річчя від дня заснування.
Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: вітраж музей 
Матеріали по темі