Суспільство

У лікарні Дніпра рятують трьох поранених бійців з Вінниччини

14 березня 2020, 12:08

Троє бійців з Вінницької області отримали поранення після обстрілу автомобіля, у якому вони пересувалися. В автомобіль стріляли з ракетної установки. Сталося це 10 березня під Пісками. Троє бійців загинули, 9 отримали поранення – серед них троє військових з Вінниччини. Нині вони знаходяться в лікарні ім. Мечникова в м. Дніпро.

На сторінці організації «Лютич» зазначили, що серед трьох військових, один – у стабільно важкому стані. У нього пошкоджена права рука. Бійцям також зробили операції на очах.

«Найважчий у стабільно важкому стані, його сьогодні будуть оперувати. Лікарі зараз роблять все можливе, щоб зберегти йому праву руку. Вона сильно пошкоджена, але шанси великі. Навіть не припускаємо поганого.

Також сьогодні буде дві операції у бійців на очах. Серед них і наш другий товариш. Про результати - пізніше. Третього товариша, ви вже могли бачити на фото Олексія. Він йде на поправку і маємо надію скоро його побачити у Вінниці.

Щиро дякуємо усім, хто кидає кошти на підтримку хлопців та їх батьків. Для тих ж хто планує допомогти нагадуємо реквізити: 5375 4141 1085 5391 Назаренко Олексій», – йдеться в дописі.

Вінниця.info, фото зі сторінки організації «Лютич»

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бійці поранення 
Матеріали по темі