Суспільство

У лісах Вінниччини вже фотографують першоцвіти та фільмують політ лебедів над Південним Бугом

26 лютого 2021, 10:23

26 лютого до офіційного завершення зими першої половини 2021 року залишається два дні. Проте, на Вінниччині природа вже у передчутті тепла. До прикладу, у лісі села Оксанівка, що у Ямпільському районі, вже з’явились першоцвіти. Їх місцева жителька Мирослава Марченко виклала у соціальні мережі фото проліски.

«Вітаю, Вже прийшла весна! Зацвіли підсніжники! Вибилися з-під снігу на волю», - пише вона на своїй сторінці а «Фейсбуці».


Нагадаємо, від 1 по 22 березня у Вінниці штрафуватимуть за торгівлю першоцвітами. Вже створили робочу групу, яка буде проводити рейди по міській територіальній громаді.

А житель села Сокілець Немирівського району зафільмував політ лебедів над річкою Південний Буг.

«Весняні новини. Ну що, друзі? Радий вам повідомити, що наші підопічні лебеді не тільки вижили, а й стали на крило. Так, я їх підгодовував. Але це б не врятувало від морозів, які б вдарили сильніше. І від того б річка вкрилась льодом повністю. До лебедів приєднався неслабкий гарнізон місцевих качок і тепер я з радістю спостерігаю, як вони проводять спільні польоти. Відлягло…», - зауважив на своїй сторінці у «Фейсбуці» Байрак.


Нагадаємо, ще місяць тому вінліхтариком та мобільним врятував цих лебедів від браконьєрів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниччина першоцвіти лебеді вісна 
Матеріали по темі