Суспільство

У Липовці пропонують створити готель для тварин

1 листопада 2021, 12:15

Мешканці Липовецької територіальної громади збирають підписи на підтримку петиції про гуманне зменшення кількості безпритульних тварин у місті та контроль над їхнім розмноженням.

Про це йдеться на сайті Липовецької територіальної громади.

До завершення збору підписів залишилось 63 дні, втім, 82% голосів вже зібрано.

Авторка петиції Тетяна Ігорівна запропонувала перелік заходів, який, на її думку, зменшить чисельність тварин гуманним методом та допоможе зарекомендувати Липовець, як відкрите та безпечне місто для людей та тварин.

В переліку заходів:

1. Розробити місцеву програму гуманного регулювання чисельності тварин та здійснити просвітницьку діяльність для громадян з поясненням положень Закону про захист тварин від жорстокого поводження. Залучити для цього волонтерів, зооактивістів, громадські організації.

2. Провести біостерилізацію та вакцинацію тварин по районам міста з залученням волонтерів та небайдужих громадян. Зробити дані процедури доступними для громадян з домашніми тваринами. Окремими групами провести дані процедури для безпритульних тварин, після чого здійснити кліпсування для подальшої ідентифікації. Заручитися підтримкою Управління Держпродспоживслужби в області.

3. Регулювання чисельності безпритульних тварин здійснювати лише методом біостерилізації та прилаштуванням тварин у нові сім'ї.

4. Розпочати створення притулку для тварин з урахуванням європейського досвіду та з мінімальними витратами з місцевого бюджету.

На базі притулку авторка петиції пропонує створити ветеринарний кабінет для надання платних послуг, ветеринарну аптеку, платну перетримку (готель) для домашніх тварин для забезпечення притулку власними коштами. Зробити платні послуги притулку доступними для сусідніх громад.

«Станом на сьогодні у місті Липовець:

1. Не здійснено підрахунку вуличних тварин, що ускладнює реальну оцінку масштабів проблеми.

2. Не проведено відлов, вакцинацію, стерилізацію та кліпсування (ідентифікація) бродячих тварин, які практикуються в містах України та Європи.

3. Відсутній контроль над розведенням домашніх тварин, які часто стають безпритульними у разі неспроможності власників до їхнього утримання.

4. Не створено притулок для тварин.», - зауважила авторка петиції Тетяна Ігорівна.

Нагадаємо, вінничанка пропонує створити комплекси для безпритульних тварин: з ветклінікою, магазином та готелем

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналіhttps://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Липовець тварини безпритульні петиція 
Матеріали по темі