Місто

У медмістечку на Вишеньці будують зону відпочинку – встановлять лавочки, альтанку, висадять квіти та кущі

29 липня 2021, 10:37

У Вінниці, в мікрорайоні Вишенька облаштовують ще одну зону відпочинку. У медичному містечку буде сучасний простір – з лавочками, а також висадженими квітами та кущами. Це – один з проектів-переможців в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» – «Комфортний простір очікування та відпочинку пацієнтів медичного містечка на Вишеньці». Його підтримали 332 вінничанина.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Роботи на об’єкті розпочалися на початку липня. У внутрішньому дворі медичних закладів розрівняли ґрунт, влаштували вирівнювальні шари основи з піщано-гравійної суміші, улаштували покриття з тротуарної плитки, встановили лавки та урни для сміття. А також висадили кущі та багаторічні квіти.

«Ініціаторами облаштування зони відпочинку та очікування у медичному містечку були представники колективів міської лікарні №1 та ЦПМСД №3. Саме вони подали проєкт на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Вінничани його підтримали. Проєкт майже реалізовано і ми уже бачимо результати. Вінничани, які прийшли до амбулаторії можуть зачекати прийому лікаря в комфортних умовах, на гарному майданчику», - розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Світлана Стефанкова.

У планах встановити ще альтанку.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: медмістечко Бюджет громадських ініціатив проект лавочки 
Матеріали по темі