Місто

У мікрорайоні Тяжилів будують дитячий садок для 110 малюків. Відео

27 травня 2020, 14:31

У мікрорайоні Тяжилів завершують будівництво нового дитячого садочка на 110 дітей (6 груп). Приміщення має три поверхи. Фасад пофарбували у яскраві кольори. ДНЗ отримав назву «Дивосвіт». Заклад зводять коштом інвестора, який поруч збудував житловий комплекс.

«Зараз завершуємо зовнішні роботи. Засклили. Зробили покрівлю. В середині виконані всі чорнові роботи. Працюємо над тим, щоб зробити розводку електрики. Після цього буде шпаклівка, фарбування…», - розповідає телеканалу «ВІТА» забудовник Сергій Коцага.

Кожен етап будівництва – під контролем одразу кількох профільних департаментів міської ради.

В середині поки що голі стіни. Та для будівельників це справа часу. Навіть в чорновому варіанті можна оцінити масштаби ігрових кімнат і спалень. На третьому поверсі – простора зала із панорамними вікнами.

Приміщення вже передали в комунальну власність.

«Після затвердження Статуту ми призначаємо керівника, який буде займатися оформленням всіх установчих документів. Проводити всі тендерні процедури, щоб ми могли швиденько його облаштувати і запустити сюди діток», - каже директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Наразі в муніципальній черзі до дитсадків – понад три соні дітлахів. Загалом на Тяжилові є три дошкільні заклади, але для всієї малечі місць не вистачало. Як альтернативу пропонували інші мікрорайони.

Поруч з новим ДНЗ будуть ігрові майданчики.

Здати «Дивосвіт» «під ключ» забудовник обіцяє восени.

Нагадаємо, зведення триповерхової будівлі дитсадка розпочали в 2018 році. 22 травня 2020 року на сесії Вінницької міської ради затвердили рішення «Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти № 33 Вінницької міської ради» та затвердження його Статуту».

З 1 червня дитячі садочки Вінниці поступово розпочнуть відновлювати свою роботу. У закладах дошкільної освіти проведуть ряд протиепідемічних заходів, працівників забезпечать засобами захисту, а кількість малюків у групах обмежать.

Вінниця.info, за матеріалами телеканалу "ВІТА"

Теги: ДНЗ Тяжилів 
Матеріали по темі