Місто

У «Міні-Вінниці» проводять тематичні екскурсії для дорослих та дітей. Фото

1 жовтня 2020, 17:18

У експозиції під відкритим небом «Міні-Вінниця», що міському Центральному парку, з'явилася нова послуга. Там гіди та містознавці проводять екскурсії. Розповідають відвідувачам цікаві історичні дані, які пов’язані з будівлями, що представлені на виставці. Нагадаємо, у цьому році експозиція розширилась на чотири нових макети.

«Біля кожного об’єкта нещодавно з’явилися таблички з QR-кодами. За допомогою самртфонів можна дізнатися коротку інформацію про кожен з об’єктів. Її нам представили історики міста. Ця інформація також є у буклетах, які можна придбати у касирів. Проте, чимало відвідувачів казали, що було б цікаве і живе спілкування. Коли екскурсовод розповідатиме всілякі цікавинки.

Ми зв’язалися з нашими місцевими гідами, ті пропозицію сприйняли з радістю. І тепер можна замовляти як екскурсії для окремих груп, так і при вільному приході. На вихідні буде по графіку працювати екскурсовод. На конкретну годину для всіх, хто до нас завітав, буде цікава подорож нашою «Міні-Вінницею», - розповідає Вінниця.info адміністратор парку Олександра Ройлян.

Олександра також зауважує, що екскурсії тематично підготовлені для різних вікових груп.

«Для дітей більш легке трактування, для дорослих, відповідно, більш інформативне», - додає Ройлян.

Територію «Міні-Вінниці» почали розширювати. Там з’явиться кілька нових зон, одна з яких має бути дитячою.

«Ми приділяємо багато уваги саме нашим найменшим відвідувачам. По вихідним запрошуємо аніматорів, які одягаються у казкових персонажів. На цю неділю чекаємо мішок Гаммі. Сфотографуватися на території з ними можна буде абсолютно безкоштовно», - підкреслює Олександра.

У «Міні-Вінниці» заявлені 16 об’єктів найвідоміших споруд міста. З них у сьогоднішній експозиції не вистачає однієї – арки при центральному вході до парку. Біля неї фотографувались найбільше, і найбільше пошкодили. Тепер макет не підлягає навіть реконструкції.

Нагадаємо, 23 червня працівники підприємства почали встановлювати на локації відреставровані об’єкти, а згодом мали з’явитися чотири нові макети. На початку липня з’явилися три нові експонати: Єзуїтський монастир, Церква-усипальниця М. І. Пирогова та особняк капітана Длуголенського. Також встановили макет – 9-метрову міні-версію обласної психіатричної лікарні імені Ющенка. Поки що це найбільший об’єкт серед усіх презентованих на локації.

Вінниця.info

Теги: Вінниця міні екскурсії 
Матеріали по темі