Економіка

У Мінсоцполітики заявили про підвищення пенсії ще кільком категоріям українців

17 травня 2021, 16:18

З липня 2021 року виплати деяким категоріям пенсіонерів будуть підвищені. Мінімальні пенсії можуть зрости у тих, хто не підпав під індексації 2019-2020 років і ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла, пише «Україна 24».

«З 1 липня на 100 грн, тобто ми даємо щомісячну доплату до пенсій тим людям, які не підпадали під індексацію в 2019-2020 роках. Так прописано в законодавстві, реформа 2017 року. Ми знаємо цю категорію людей, і коли ми робили індексацію з березня для 8 млн чоловік, я знала, що ще є півмільйона ось таких людей, ми для них також визначили з 1 липня щомісячну доплату по 100 грн», - розповіла глава Мінсоцполітики.

Також нею було анонсовано розгляд урядом постанови про підвищення пенсій та мінімальних пенсійних виплат для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

«Минулого року ми внесли в Раду законопроєкт, де пропонуємо на 40% підвищити пенсії ліквідаторам на ЧАЕС з інвалідністю. Крім того, вчора я підписала в уряд законопроєкт про підвищення мінімальних пенсійних виплат для чорнобильців, вони збільшуються у два рази», - повідомила Марина Лазебна.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пенсія 
Матеріали по темі