Місто

У міській раді відповіли, чому не збільшуватимуть інтервал часу на пересадку в муніципальній картці вінничанина

10 грудня 2021, 15:52

8 грудня у Вінницькій міській раді відповіли на петицію вінничанки, яка просила збільшити інтервал часу на пересадку в муніципальній картці вінничанина. В мерії зазначили, що підстав на збільшення часу – немає і 30 хвилин на пересадку – дозволяє перевозити більшу кількість пасажирів, ніж раніше.

За інформацією департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради діючий на сьогоднішній день інтервал часу в 30 хвилин дозволяє пасажирам здійснювати поїздки по території міста з кінцевих зупинок маршрутів громадського транспорту до основних пересадочних зупинок – «Ринок «Урожай», «Майдан Небесної Сотні», «Пл. Перемоги», «Залізничний вокзал», «Вул. Чехова», «Меморіал Визволення», «Електромережа» та скористатись функцією «безкоштовної пересадки» протягом зазначених 30 хвилин.

В той же час, станом 7 грудня у зв’язку із карантином, перевізникам дозволено перевозити пасажирів у трамваях, тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі у кількості не більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу та визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Отже, дана норма дозволить перевозити кожним транспортним засобом більшу кількість пасажирів, ніж раніше. Завдяки цьому суттєво зменшиться час очікування на зупинках і буде створено більш сприятливі умови для здійснення безкоштовної пересадки протягом 30 хвилин.

Враховуючи вищезазначене, підстави для збільшення інтервалу часу, відведеного на безкоштовну пересадку в громадському транспорті м. Вінниці при оплаті проїзду за допомогою «Муніципальної картки вінничанина», на даний час відсутні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція інтервал проїзд в транспорті 
Матеріали по темі