Місто

У міськраді відповіли, чи буде пішохідний перехід та кнопковий світлофор до ЖК «Барський»

16 квітня 2021, 16:26

16 квітня у Вінницькій міській раді відповіли на петицію вінничанки, яка просила облаштувати кнопковий світлофор та пішохідний перехід через Барське шосе до новобудов ЖК «Барський».

В міськраді повідомили, що опрацьовуються питання комплексної забудови території, в тому числі організація транспортного та пішохідного руху на даній території.

«Рішенням Вінницької міської ради від 04.12.2021 №41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниці» департаменту архітектури та містобудування міської ради надано дозвіл на розробку містобудівної документації – детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця.

Вказаною документацією опрацьовуються питання комплексної забудови території, в тому числі організація транспортного та пішохідного руху на даній території. Вказана документація відповідно до чинного законодавства підлягає проходженню процедури громадських слухань. Відповідно розробка проектних рішень щодо організації транспортної інфраструктури по Барському шосе, можлива після затвердження вищевказаної містобудівної документації», – йдеться у відповіді на петицію.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: петиція ЖК Барський світлофор пішохідний перехід 
Матеріали по темі