Місто

У міськраді відповіли, чи збільшать кількість громадського транспорту до мікрорайону «Академічний»

23 лютого 2022, 09:54

23 лютого у Вінницькій міській раді дали відповідь на петицію вінничанки, яка просила пустити додатковий транспорт до мікрорайону «Академічний». За словами авторки петиції, нині курсує лише маршрут №22 Залізничний вокзал – Академічний. Люди просять про просторий та великий автобус чи тролейбус.

У міській раді відповіли, що при збільшенні кількості автобусів у ВТК, буде розглядатися питання, аби відправити їх на маршрути до мікрорайону «Академічний».

«На даний час транспортне обслуговування мешканців мікрорайону «Академічний» забезпечується автобусним маршрутом загального користування в звичайному режимі руху №22 «Мікрорайон «Академічний» – Залізничний вокзал» на якому працює 3 автобуси середньої вмістимості марки «Атаман» з інтервалом руху в години «пік» 25-45 хвилин.

Розклад руху автобусів зазначеного маршруту розроблено на основі наявного пасажиропотоку, побажань мешканців мікрорайону «Академічний» та ефективності використання рухомого складу.

При збільшенні загальної кількості автобусів в муніципальному автобусному парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» розглядатиметься питання щодо їх залучення для покращення транспортного обслуговування мешканців мікрорайону «Академічний», – йдеться у відповіді на петицію.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Академічний транспорт відповідь на петицію 
Матеріали по темі