Місто

У міськраді відповіли на петицію, в якій люди просили врегулювати рух на перехресті вулиць Лялі Ратушної та Келецької

4 квітня 2021, 10:24

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію вінничанина, який просив врегулювати рух на перехресті вулиць Лялі Ратушної та Келецької для трамваїв. Автор петиції додає, що перехрестя є аварійним, тому пропонує встановити світлофори.

У міськраді повідомили, що встановлення світлофору для трамваїв на даному перехресті є вкрай небезпечним, бо відсутня нормативна видимість для учасників дорожнього руху.

«Запровадження повного світлофорного регулювання транспортних засобів по всіх напрямках на зазначеному перехресті, не зменшить час очікування для виїзду на вул. Келецьку, навіть за умови відсутності транспортних засобів по головній дорозі, так як водії при виїзді з вул. Лялі Ратушної будуть змушені чекати дозволяючий сигнал світлофора.

Застосування окремо світлофорного регулювання руху трамваїв на даному перехресті є вкрай небезпечним, оскільки відсутня нормативна видимість для учасників дорожнього руху, а саме водіям трамваїв обмежена оглядовість вул. Лялі Ратушної (праворуч), а водіям транспортних засобів, при виїзді з вул. Лялі Ратушної обмежена видимість трамваїв ліворуч.

Стосовно збільшення тривалості пішохідної фази для переходу через вул. Келецьку інформуємо. Відповідно до розрахунку, тривалість пішохідної фази для переходу через вул. Келецьку (при ширині проїзної частини 11 м), складає 13 сек., при цьому фактична тривалість пішохідної фази складає 15 сек. Збільшення тривалості пішохідної фази для переходу через вул. Келецьку, можливе лише на 3 – 5 сек., тільки за рахунок зеленого сигналу для транспорту, який рухається по вказаній вулиці, оскільки по вул. Келецькій працює координоване керування світлофорними об’єктами і для забезпечення плану координації «зелена хвиля» тривалість циклу роботи вказаних світлофорних об’єктів не може бути змінена», – йдеться у відповіді на петицію.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: петиція відповідь світлофор Келецька Лялі Ратушної 
Матеріали по темі