Місто

У міськраді відповіли на петицію вінничанина, який просив встановити термінали для розрахунку готівкою в транспорті

8 березня 2021, 13:25

У Вінницькій міськраді відповіли на петицію вінничанина, який просив встановити у громадському транспорті міста термінали, аби пасажири могли розраховуватися за проїзд готівкою. Автор звернення зазначав, що реалізація такого проекту допоможе людям, які не мають банківської картки чи муніципальної карти вінничанина.

В міськраді зазначили, що у Вінницькій транспортній компанії» в наявності 320 одиниць транспорту. В усіх них встановлено валідатори для оплати проїзду. Встановлення ще терміналу для прийому купюр буде для «Вінницякартсервіс» економічно невигідним, оскільки один термінал коштує не менше 20 тисяч гривень.

«На жаль, встановлення в кожному транспортному засобі терміналів для прийому готівки, а тим більше таких, що крім прийому купюр, ще прийматимуть і монети, для комунального підприємства «Вінницякартсервіс» є економічно невигідним, адже один платіжний термінал коштує не менше 20,0 тис. грн, а загальна кількість транспортних засобів комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», в яких встановлені валідатори для оплати проїзду за допомогою Муніципальної картки вінничанина, становить 320 одиниць транспорту (100 трамваїв, 160 тролейбусів, 60 автобусів).

В той же час, виконавчими органами міської ради спільно з КП «Вінницякартсервіс» опрацьовується питання реалізації разових проїзних квитків в мережі автоматів самообслуговування EasyPay, яка включає в себе понад 450 терміналів у м. Вінниці, що дозволить гостям міста та мешканцям прилеглих територій, що нечасто користуються послугами громадського транспорту м. Вінниці, придбавати квитки на проїзд за готівку», – йдеться у відповіді.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція транспорт термінал готівка 
Матеріали по темі