Економіка

У містах і селах Вінниччини на 170 мільйонів гривень відремонтують комунальні дороги та вулиці. Перелік

18 червня 2021, 13:27

На 170 мільйонів гривень відремонтують дороги у громадах Вінниччини. Конкурсна комісія затвердила відібрані 34 об’єкти комунальної власності у сфері дорожнього господарства та визначено проєкти з реконструкції та капітального ремонту для фінансування у 2021 році. Ремонт проводитимуть за рахунок коштів державного дорожнього фонду та співфінансування з місцевих бюджетів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«Критеріями відбору об’єктів визначено:

  • розташування та спрямованість ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту до закладів охорони здоров’я, шкіл, об’єктів соціально-культурного призначення та місць масового перебування населення, історичних пам’яток та туристичних об’єктів;
  • наявність на вулично-дорожній мережі населеного пункту маршрутів шкільних автобусів та громадського транспорту;
  • значимість ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту за інтенсивністю руху та пропускною здатністю;
  • реалізація комплексних рішень з розвитку дорожньої інфраструктури, заходів з підвищення безпеки дорожнього руху і ліквідації місць високої аварійності;
  • результат оцінки (величина індексу) транспортно-експлуатаційного стану ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту;
  • дотримання міжремонтних термінів капітального ремонту дорожнього одягу;
  • завершення проєктів з високим ступенем готовності;
  • межування ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту з автомобільними дорогами загального користування.

Органами місцевого самоврядування на конкурсний відбір представлено 178 проєктів, 175 з яких відповідають визначеним критеріям відбору. Проєкти представлено на суму 749,0 млн грн., реалізація яких можлива за рахунок коштів державного дорожнього фонду на суму 563,9 млн грн, коштів місцевих бюджетів на суму 185,1 млн грн», - зазначено в повідомленні.

Перелік доріг і вулиць комунальної власності, які ремонтуватимуть в 2021 році

Село Агрономічне. Капітальний ремонт дорожнього покриття з влаштуванням тротуарів частини вулиці Мічуріна.

Місто Вінниця. Капітальний ремонт дороги та тротуару по вул. Д. Нечая (від вул. Московської до вул. Брацлавська).

Гніванська громада. Реконструкція дорожнього покриття частини вулиці Подільська в м. Гнівань. Реконструкція дорожнього покриття по вул. Молодіжна в с. Могилівка.

Місто Іллінці. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Мирна.

Літинська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна (від переор. вул. Кармелюка до буд. №111) та проїзд до перехр. вул. Трипільська і Подільська в смт Літин.

Місто Погребище. Капітальний ремонт проїжджої частини та тротуарного покриття по вул. Б. Хмельницького (від межі між будинками 77-79 до межі між будинками №113-115, за виключенням будинків №93, №95, №97, №99).

Сутисківська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги між населеними пунктами Сутиськівської ОТГ від селища Сутиски до с. Шершні.

Турбівська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Княгині Ольги в смт. Турбів

Якушинецька громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Я. Мудрого в селищі Березина.

Місто Бершадь. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. 40-річчя Перемоги (від перехр. з вул. Миколи Холодівського до перехр. з вул. Ярослава Мудрого).

Місто Бар. Капітальний ремонт дорожнього покриття в м. Бар, вул. Шевченка (від вул. Каштанова до вул. Арсенальна). Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару частини площі Пам'яті на ділянці від перехрестя з вул. Святого Миколая до перехрестя з вул. Соборна в м. Бар.

Село Джурин. Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Героїв Майдану. Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Покутинська.

Жмеринська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Набережна (від перехр. З вул. Чайковського до буд. №78) в селі Рів. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Островського в смт. Браїлів.

Мурафська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, вул. Молодіжна в с. Довжок.

Северинівська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Сірмана в с.Северинівка. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру в с. Чернятин.

Шаргородська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Чорнія в с. Перепільчинці. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Св. Флоріанська, в м. Шаргород.

Місто Могилів-Подільський. Капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі по вул. Вокзальній (від буд. №11б до буд. №19а).

Мурованокуриловецька громада. Капітальний ремонт дороги по вул. Тмірязєва на відрізку від будинку №28 до буд.№19/2 в смт. Муровані Курилівці.

Чернівецька громада. Капітальний ремонт дороги по вулиці Мічуріна в смт. Чернівці.

Ямпільська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Сонячна в м. Ямпіль. Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Гагаріна від школи до ДНЗ в с. Качківка.

Крижопільська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка в смт. Крижопіль.

Томашпільська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Лермонтова (від буд. №1 до буд. №37) в смт Томашпіль

Місто Тульчин. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Пестеля.

Іванівська громада. Капітальний ремонт проїзної частини вул.Зелена (від №9 по №15), вул.Першотравнева (від №15 вул.Зелена по №41 вул.Першотравнева), ІІ пров.Першотравневий (від №41 вул.Першотравнева по №13 пров.Український) та пров.Український (від №13 пров.Український по №54 вул.Українська) в с.Гущинці.

Місто Козятин. Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару з влаштуванням велодоріжки по вул. Куликівського.

Село Уланів. Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Пирогова.

Місто Хмільник. Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Кутузова.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги в містах і селах 
Матеріали по темі