Суспільство

У містечку на Вінниччині збирають хімікати, які близько 40 років пролежали біля городів

22 червня 2017, 12:18

 22 червня у містечку Браїлів на Вінниччині рятувальники проводять перезатарення пестицидів . На території населеного пункту від радянських часів залишилися два склади з небезпечними речовинами. Загалом, близько 20 тонн.

Про це Вінниця.info повідомляєГУ ДСНС України у Вінницькій області.

«Спеціалісти отримали заявку на перезавантаження від представників населеного пункту. На місці працює десяток наших працівників. Працюють у одноразовому одязі по 20 хвилин, потім стільки ж часу відпочивають», - зауважують рятувальники.

Місцеві жителі кажуть, склади з пестицидами тут знаходяться близько 40 років.

«Найболючіше те, що вони прямо під нашими городами. У кого 20 метрів, у кого до сотні. Смердить страшенно. Тому і не дивно, що у нас поганий стан здоров’я. А у деяких криницях воду пити не можна. Заборонили. Бо вона стала технічною», - розповідає місцева жителька Людмила Бондарчук.

Після перезавантаження хімікати переважать, аби знати точну вагу та будуть готувати на утилізацію.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина хімікати 
Матеріали по темі