Культура

У місті на Вінниччині відбудеться день джазу. Про подію знімуть фільм

20 квітня 2021, 13:44

24 квітня місто Бар доєднається до святкування 10-го ювілейного Міжнародного дня Джазу. У ГО «Барський МХАТ» підтримали ідею Майка Кауфмана-Портнікова перетворити місцевий парк відпочинку на джазову площадку. З 15:00 і до пізнього вечора тут лунатиме джаз. Місцеві колективи джазуватимуть на сцені разом з Маестро.

Про це повідомляє організатори заходу Всеукраїнський флешмоб «Джаз вулицями України».

«За декілька годин концерту ми відкриємо джаз місту Бар. Просто неба ми зазирнемо і в Нью-Орлеан, і в Чикаго, і в Гарлем, почуємо авторські імпровізації та світові джазові стандарти. А ввечері на мешканців та гостей міста чекатиме сюрприз: справжнє чорно-біле «Німе кіно з тапером», - зазначають організатори заходу.

Всеукраїнський флешмоб «Джаз вулицями України» започатковано 10 років тому Міжнародним інститутом джазу Гербі Генкока (Herbie Hancock) та ЮНЕСКО.

Організатор заходу - Майк Кауфман-Портніков (піаніст, композитор, громадський діяч, культурний дипломат) зі своєю командою започаткували безпрецедентну подію всеукраїнського флешмобу, результатом якого буде фільм, що відобразить як джазово звучать вулиці України. «Джаз вулицями України» назва флешмобу та фільму. Учасники мають презентувати своє мистецтво в стилі «Джаз» просто неба й знімати це на відео.

Концерт-марафон триватиме з 15:00 до 19.40, а о восьмій годині відбудеться джазове «Німе кіно». Цього року Україна увійшла в перелік країн, що представлені офіційно на сайті Міжнародного інституту джазу Гербі Генкока.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото з мережі Інтернет

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина джазовий концерт 
Матеріали по темі