Місто

У місті проведуть тиждень «Вінницької милі», щоб показати ідеї для проспекту Коцюбинського

7 вересня 2018, 09:50

 Тиждень «Вінницької милі» стане черговим етапом масштабного міського проекту, метою якого є оновлення проспекту Коцюбинського та одного з найбільших мікрорайонів Вінниці – Замостя. У рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» з 8 по 16 вересня у місті Вінниця відбудеться низка заходів, присвячених проспекту Коцюбинського та простору навколо нього.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За цей тиждень вінничани зможуть детальніше дізнатися про результати роботи «Студії ідей», зокрема, ознайомитися з концепціями від команд урбаністів Львова, Києва, Івано-Франківська та Вінниці відносно потенційного розвитку проспекту Коцюбинського та мікрорайону Замостя в цілому.

Стенди з роботами урбаністів будуть представлені у холі Вінницької міської ради, а на День міста 8 вересня працюватиме тематична локація VinMile, що розташується на розі вулиць Соборної та Театральної. Тут можна буде поспілкуватися з учасниками проекту та надати свої пропозиції щодо подальшого розвитку проспекту.

На цій же локації будуть виставлені роботи учасників конкурсів малюнку та фотографії, участь в яких вже може прийняти кожен бажаючий (детальна інформація на сторінці VinMile у fb). На локації для дітей буде проводитися архітектурний майстер-клас, а дорослі зможуть узяти участь у тематичній вікторині.

Цікавим етапом тижня «Вінницької милі» стануть урбан-екскурсії, що проводитимуться 9-11 вересня. Учасників буде поділено на чотири групи: пішоходів, велосипедистів, автомобілістів та пасажирів громадського транспорту. Це дасть змогу почути різні точки зору для подальшого їх урахування в процесі розробки проекту реконструкції проспекту Коцюбинського. 

Екскурсії будуть завершуватись воркшопами у форматі Світового кафе. Усі бажаючі прийняти участь у цих екскурсіях вже зараз можуть зареєструватися на сторінці VinMile. Ефектним продовженням тижня VinMile стане велопробіг, що відбудеться на проспекті Коцюбинського 16 вересня. Перші 150 учасників, які зареєструвалися для участі в велопробігу, гарантовано отримають футболки з корпоративним дизайном. Завершиться дійство флешмобом, присвяченим VinMile, та призовою лотереєю серед учасників.

Як повідомляла Вiнниця.info, на початку липня в місті презентували варіанти реконструкції проспекту Коцюбинського. Це роботи чотирьох команд урбаністів, які працювали над ними кілька місяців. Проект об’єднали спільною назвою – «Вінницька миля».

 

 

Вiнниця.info, фото - департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Теги: Вінниця проспект ідеї 
Матеріали по темі