49

0

У Міжнародних змаганнях з карате вінничани «взяли» три нагороди

У Чернівцях відбувся черговий Міжнародний турнір з карате «ChernivtsiCup»

23 квітня у Чернівцях відбувся черговий Міжнародний турнір з карате «ChernivtsiCup», для участі в якому заявки подали 35 клубів з трьох країн. Участь у змаганнях взяла, зокрема, команда Вінницької області.

За результатами Кубка, що відбувся у Чернівцях, вінничанка Юлія Чередник здобула срібну медаль у розділі ката серед жінок, також представник Вінниччини ЕрхардМікамона виборов «срібло» в розділі куміте серед чоловіків (категорія +84 кг), ще один наш земляк Роман Царевський - здобув «бронзу» в розділі куміте (- 84 кг).

Головним суддею змагань був місцевий суддя міжнародної категорії Станіслав Золотухін, який, до речі, нещодавно обслуговував етап Прем’єр-ліги карате у Зальцбургу.

Змагались на «ChernivtsiCup» загалом 463 учасники з України, Румунії та Молдови. Як зазначив один з провіднихукраїнськихтренерів з карате РусланБілоскурський, учасників могло прибути і 600, але за регламентом можнаприймати не більше 120 спортсменів на однетатамі в день.