Здоров‎’‎я

У Могилів-Подільській окружній лікарні проводитимуть операції на серці

11 березня 2021, 17:07

У Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування встановили ангіографічну систему. Це дозволить проводити проводити рентгенологічне дослідження судин серця, мозку, нирок та всіх відділів аорти. Кардіохірурги проводитимуть операції на серці.

Про це повідомив міський голова Могилева-Подільського Геннадій Глухманюк.

«Разом з головою ОДА Сергієм Борзовим оглянули будівництво кардіологічного відділення КНЕП «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування», де з 2019 року проводились роботи з реконструкції спеціалізованого приміщення. На разі – готовність 99%.

Кадри підготовлені: лікар, сестри медичні, молодший медичний персонал. Нова ангіографічна система на стадії завершення встановлення та очікує необхідного тестування.Це апарат нового покоління, який дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин серця, мозку, нирок та всіх відділів аорти», – йдеться в дописі.

Зі слів директора КНЕП «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування» В.Чепелюка, кардіохірурги з області і міста готові провести стентування і навіть є планові пацієнти, які очікують на оперативне втручання.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Геннадія Глухманюка

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: операція на серці лікарня 
Матеріали по темі