Економіка

У Немирівському районі відремонтують майже 12 кілометрів дороги

6 серпня 2020, 13:45

У Немирівському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автомобільної дороги протяжністю 11,79 кілометрів. Ділянка автомобільної дороги розпочинається та частково проходить в межах міста Брацлав, через село Грабовець та завершується в селі Семенки.

Роботи планують повністю завершити до 30 листопада 2021 року.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

Як йдеться в повідомленні, підрядна організація завершила підготовчі роботи до поточного середнього ремонту, дорожники видалили порослі, вивезли сміття. Тепер виконують фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття (зрізка колійності, напливів), облаштовують вирівнюючий шар.

Відповідно до підписаного договору, підрядник виконає наступні види робіт:

• влаштує дорожній одяг;
• укріпить узбіччя;
• улаштує тротуари на підходах до зупинок маршрутного транспорту та посадкові майданчики;
• відновить водовідвідні канави;
• встановить прикрайкові лотки, направляючі стовпчики;
• влаштує дорожні знаки;
• нанесе дорожню розмітку холодним пластиком.

Фінансування здійснюється за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. Завершити роботи планується до 30 листопада 2021 року.

Довідково:

Автомобільна дорога О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище, на ділянці якої відбуваються роботи, побудована та введена в експлуатацію у 1972 році.Нагадаємо, в Чечельницькому районі планують відремонтувати майже 8 кілометрів доріг.

Також у Вінницькій області триває капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі О-02-21-05 Торків - Брацлав - Ситківці - Леухи - ст. Монастирище в Немирівському районі. Також почали ремонтні роботи на трасі М-21 - оновлять оновити 5 кілометрів траси в районі села Рів Жмеринського району.

Окрім того, Вінницькій області відремонтують транспортну розв’язку, два мости і ділянки на міжнародній трасі М-21. Перелік доріг.

Також, на Вінниччині розпочали капітальний ремонт дороги місцевого значення Гайсин-Теплик. В Іванівській об’єднаній територіальній громаді, що в Калинівському районі, продовжують оновлювати дорогу з бруківки – асфальтують ділянку довжиною 620 метрів.

Окрім цього, у Вінницькій області ремонтують два мости на міжнародній трасі. У Немирівському районі ремонтують один з найдовших мостів, який проходить через Південний Буг. А в Шаргородському районі ремонтують міст через річку Мурафа.

Вінниця.info, фото ‒ СМАД

Теги: дороги ремонт Немирівський район 
Матеріали по темі