Економіка

У Немирівському районі завершують ремонт одного з найдовших мостів через Південний Буг

8 грудня 2020, 14:20

В рамках реалізації на Вінниччині Національної програми «Велике будівництво» у Немирівському районі завершують роботи із капітального ремонту мосту. На проведення робіт спрямовано 35,6 мільйонів гривень з державного дорожнього фонду.

Про це у Фейсбук написав голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«У 2020 році в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершується реалізація проекту з капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст.Монастирище, на ділянці км 36+040.

Міст збудовано у 1976 році. Протяжність - 206,0 п м. На проведення робіт спрямовано 35,6 млн грн з державного дорожнього фонду.

При виконанні робіт з капітального ремонту влаштовано нові монолітні залізобетонні плити проїзної частини, гідроізоляційні мембрани та асфальтобетонне покриття», – пише Сергій Борзов.

На сьогодні уже завершується влаштування наплавної гідроізоляції, зливних каналізацій, водовідведення та тротуарів, встановлення технічних засобів організації дорожнього руху, перильного та бар’єрного огородження. Після робіт рух через міст буде відкрито для пішоходів та автомобільного транспорту.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: міст Немирівський район 
Матеріали по темі