Суспільство

У Новій Греблі стіни дитячого садочку розмалювали яскравими малюнками. Фото

15 липня 2021, 11:04

Герої відомих казок, веселі звірята та сцени з мультфільмів – перше, що побачать малята восени, коли повернуться до садочка «Сонечко» с. Нова Гребля. Розмалювати стіни дошкільного навчального закладу яскравими малюнками вирішила помічниця вихователя Наталя Черненко.

Про це повідомляється на сайті Калинівської громади.

«Зараз пора відпусток, діти не відвідують дитячий садок і ми займаємося господарськими справами. Ті працівники, які йдуть у відпустку пізніше, заготовляють продукти для харчування дітей, а для Наталі Черненко ми обрали іншу місію – вона розмальовує стіни нашого дошкільного закладу. З її легкої руки він став ще кращим», - розповідає завідувачка дошкільного закладу Людмила Бездушна.


На стінах садочку з’явились малюнки героїв казки «Ріпка», веселі звірята та інші казкові герої. Це не перша робота талановитої художниці. До цього Наталя Черненко розмалювала стіну при вході у дитячий садок, групові кімнати в дитячому садку. Але фрагмент казки «Ріпка» на сьогодні – це найбільше її «полотно».

До слова, Наталя Черненко, яка працює помічницею вихователя у дитячому садочку «Сонечко» художньому мистецтву спеціально не вчилася. Свій талант розвивала самотужки.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Калинівської громади

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: садочок яскраві малюнки на стінах 
Матеріали по темі