Події

У одному з лісгоспів Вінниччини від дерев залишили більше 2 тисяч пеньків. Незаконною рубкою завдали збитків на 30,5 мільйонів

12 січня 2021, 12:25

Інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу, в 2020 році було проведено позапланові заходи державного нагляду (контролю) в межах території державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство». Виявлено незаконну вирубку дерев. Збитки оцінили в 30,5 млн гривень.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Під час здійснення заходів контролю зафіксовано ряд порушень вимог природоохоронного законодавства, у тому числі незаконну рубку дерев (без будь-яких дозвільних документів). Виявлено 2200 пнів різних порід та діаметрів.

По даному факту, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області, проведено розрахунок та пред’явлено претензію ДП «Дашівське ДЛМГ» щодо добровільного відшкодування розміру шкоди, завданої незаконною рубкою дерев на загальну суму 30 553 144, 42 грн.

В Державній екологічній інспекції у Вінницькій області нагадують, що за незаконну рубку дерев передбачено цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вирубка дерев лісгосп 
Матеріали по темі